top of page

כל מה שאתם צריכים

משחות השיניים שלנו הם 100% ללא גלוטן, ללא כימיקלים קשים, ולא נוסו על בעלי חיים - Vegan Friendly. אלו המרכיבים שיצרנו כדי להעניק לך חיוך בריא יותר.
FRESHENS BREATH_1000x1000px.png
מרענן את הפה
ACTIVE MINERALS_1000x1000px.png
מינרלים חיונים לשן
NATURAL PROTECTION_1000x1000px.png
הגנה טבעית
CONTAINS ENZYME COMPLEX_1000x1000px.png
אנזימים פעילים

יחודיות שלנו

XYLITOL

איך קסיליטול עובד?

תאי חיידקים משיגים אנרגיה מצריכת סוכרים אשר יוצרים סביבה חומצית, מה שגורם להתפתחות עששת ומחלות חניכיים. קסיליטול נמצא באחוז גבוה בחלל הפה ועל אף שהוא חומר ממתיק, בניגוד לסוכר הוא לא מאפשר לחיידקים לקבל אנרגיה ליצירת חילוף חומרים ועם הזמן קיימת האטה בהתפתחות החיידקים ונמנעת סביבה חומצית ועששת.

אבני יסוד של השן 

במשחות שיניים רוקס יש מינרלים חיוניים כמו סידן, מגנזיום ופוספט בשילוב החומר האנטיבקטריאלי קסיליטול, ביחד יוצרים פתרון מושלם להפחתת פלאק, הגנה מפני עששת  ושמירה על בריאות החניכיים והשיניים באופן אופטימלי.

 

סידן הוא המינרל הנפוץ ביותר בגוף האדם. סידן מחזקת את שיחבה החיצוני של השן שלך הנקראת אמייל ועוזר לשיניים שלך להילחם בשחיקה כתוצא מחומציות יתר ועששת.

 

מגנזיום הוא מינרל נהדר לבריאות הכללית, והוא ממלא תפקיד קריטי בבניית שיניים ועצמות חזקות. מגנזיום מסייע לגוף לספוג סידן, דבר קריטי לבניית שיניים חזקות ואימון שיניים מגנזיום וסידן עובדים יחד ומשלימים זה את זה במאמציהם לבנות אמייל שיניים.

CALCIUM 

MAGNESIUM

BROMELAIN

החזרת הלובן הטבעי

ניתן להסיר כתמי שיניים חיצוניים על ידי רופאי השיניים. עם זאת, השימוש של משחות שיניים מיוחדת להסרת כתמים יכול לתרום גם להסרת כתמי שיניים ומניעת שינוי צבע חוזר. 

 

המאפיין של משחות שיניים להסרת כתמי שיניים קשור במידה מסוימת בחומרים אברזיבים הקיימים בתצורתו. חשוב לציין כי אם מצד אחד חומרים אברסיביים כוללים במשחות שיניים מוגבר יותר זה נותן תוצאות יותר יעילות בהסרת הכתמים ומצד שני גורמים שחיקה מוגברת של חומר שן.

 

משחות שיניים של רוקס המכילים רכיב הברומלין מופק מהגזע והפרי של צמח האננס (Ananas comosus) מסיר את חלק החלבון של שכבת הפלאק הנוצרת על פני השיניים לאורך זמן ובכך מסירים את הכתמים הקשורים לחלבונים אלה.

שמירה מירבית על החניכיים

ויטמין E נוגד חמצון ומונע פעילות של רדיקלים חופשיים ומזיקים שעלולים לפגוע ברקמת החניכיים ובכך להוביל להתפתחות מחלות חניכיים בעיקר אצל אנשים מעשנים.

 

הניקוטין מפחית את זרימת הדם, ובכך פוגע בשיניים והחניכיים. החניכיים שלנו לא מקבלים את החמצן והחומרים המזינים הדרושים להם כדי להישאר בריאים. משחת השיניים רוקס קפה וטבק (Coffee & Tobacco) מועשרת בויטמין E כדי להוריד את ההשפעות השליליות של הניקוטין על החניכיים.

ויטמין E שנמצא במשחת שיניים גם מסייע בשליטה על מחלות חניכיים באמצעות יכולתו למנוע דלקת. הוא מעורר את המערכת החיסונית שלנו ומעודד אותה להילחם בחיידקים מזיקים בחלל הפה. בעיקר שימוש במשחות שיניים שמכילה ויטמין E יכול למנוע דלקת חניכיים מקומית וכרונית.

VITAMIN

E

טעמים טבעיים שנענים מהם

משחת השיניים .R.O.C.S בטעמי פירות טבעיים חביבה מאוד על ילדים וגם למבוגרים, מכניסה את הכיף לזמן הצחצוח, ויוצרת הרגלי צחצוח קבועים ונכונים.

 משחות שיניים שלנו נותנות חווית צחצוח חדשה כאשר לא משירות טעם לוואי בפה או לא מנטרלות את תחושת הטעם רגילה ונותן לנו לענות מאוכל ושטיה אהובה אלינו במשך כל היום. 

 

BNI Presentation4.001.jpeg

FLUORIDE

שילוב חכם להשפעה מירבית

פלואוריד מונע עששת באמצעות הפיכת האמייל לעמיד יותר מפני פעולת החומצות. הפלואוריד מאיץ את הצטברותם של מינרלים חיוניים באמייל, ומאט את התרחשות הריקבון. מחקרים אף מראים שבמקרים מסוימים פלואוריד יכול לעצור תהליכי עששת בשיניים שהתחילו כבר. 

 

משחות שיניים רוסק לנוער ולילדים מגלאים 4 עד 7 מכילות פלואוריד בשילוב עם קסיליטול כאשר קסיליטול מונעה להתפתחות החיידקים ומאפשר לפלואוריד לפעול בצורה יעילה יותר לבניית חומר השן. 

BNI Presentation.001.jpeg
Wix Site - Tables 2.001.jpeg

מוצרים מיוחדים לתינוק

Vegan%2520Friendly%2520png1_edited_edite

לא נוסה על בעלי חיים

100-percent-002.png

VEGAN

bottom of page